Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

RESMA Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem Fiat, Jeep i Fiat Professional. Od 15 lat jest wiodącym dealerem aut osobowych i dostawczych w regionie oraz pierwszym obiektem wielomarkowym na Warmii i Mazurach. Od samego początku związana jest z koncernem Fiat Chrysler Automobiles (FCA). 

W Olsztynie sprzedajemy samochody nowe, prowadzimy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, magazyn części, Stację Kontroli Pojazdów oraz komis aut używanych. W Iławie świadczymy usługi w ASO Fiat. Nasza firma należy do Carservis S.A., holdingu notowanego w czołówce branży motoryzacyjnej w Polsce. 

Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie lub jazdę testową! Poznaj szeroki asortyment części oraz możliwości serwisowania samochodu. Pomożemy w wycenie auta, które obecnie posiadasz. Nasz dział finansowy wyszuka warunki zakupu i ubezpieczenia odpowiednie dla Twojego budżetu. Proponujemy wyjątkową ofertę samochodów nowych i używanych, osobowych i dostawczych, od SUV-ów i aut miejskich, po zabudowy specjalistyczne dla profesjonalistów. Największa gama blisko 50 nowych modeli samochodów pod jednym dachem jest warta odwiedzin naszych salonów! 

Serdecznie zapraszamy do firmy Resma i sprawdzenia naszej aktualnej oferty! 

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

RESMA SP. Z O.O., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT