O Nas

RESMA Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem Fiat, Jeep i Fiat Professional. Od 15 lat jest wiodącym dealerem aut osobowych i dostawczych w regionie oraz pierwszym obiektem wielomarkowym na Warmii i Mazurach. Od samego początku związana jest z koncernem Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

W Olsztynie sprzedajemy samochody nowe, prowadzimy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, magazyn części, Stację Kontroli Pojazdów oraz komis aut używanych. W Iławie świadczymy usługi w ASO Fiat. Nasza firma należy do Carservis S.A., holdingu notowanego w czołówce branży motoryzacyjnej w Polsce.

Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie lub jazdę testową! Poznaj szeroki asortyment części oraz możliwości serwisowania samochodu. Pomożemy w wycenie auta, które obecnie posiadasz. Nasz dział finansowy wyszuka warunki zakupu i ubezpieczenia odpowiednie dla Twojego budżetu. Proponujemy wyjątkową ofertę samochodów nowych i używanych, osobowych i dostawczych, od SUV-ów i aut miejskich, po zabudowy specjalistyczne dla profesjonalistów. Największa gama blisko 50 nowych modeli samochodów pod jednym dachem jest warta odwiedzin naszych salonów!

Serdecznie zapraszamy do firmy Resma i sprawdzenia naszej aktualnej oferty! 

W krajach Unii Europejskiej od 25 maja 2018 wprowadzono Rozporządzenie UE 2016/679 na temat przetwarzania danych osobowych oraz ich swobodnego przepływu. Spółka Resma przywiązuje szczególną uwagę do kwestii zarządzania zbiorami danych własnych pracowników, klientów a także podmiotów zainteresowanych. Respektując poprawność danych, ich legalność i przejrzystość, spółka Resma podejmuje właściwe działania aby zapewnić odpowiednią ochronę.

W sprawach ochrony swoich danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych za pomocą poczty elektronicznej: iod_rsm@cvsa.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby: RESMA Sp. z o.o., Al. Obrońców Tobruku 5, 10-092 Olsztyn.

Wybrana lokalizacja